HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека

HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека - рашэнне

Прычыны з'яўлення сінякоў пасля ін'екцыі ХГЧ?

Дзве асноўныя прычыны з'яўлення сінякоў пасля ін'екцыі ХГЧ:

А) гэта няправільна занадта глыбокае ўвядзенне іголкі пад скуру.

Рашэнне - паспрабуйце ўводзіць іголку ў верхнія пласты скуры, а не глыбока

HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека

Б) капіляры размяшчаюцца побач з вамі, капіляры розных людзей размяшчаюцца на рознай глыбіні скуры, блізка альбо глыбока

куткі захоўваюцца, капіляры пашкоджваюцца і адбываецца мікробнае крывацёк пад скурай і ў выніку гематомы

раствора, паспрабуйце зрабіць ін'екцыю ў іншым месцы на скуры, напрыклад, у плячо, жывот і г.д.



Гэтыя матэрыялы сайта могуць быць скапіяваны на іншыя сайты нашай сеткі "HGH Тайланд", але зыходзячы з нашых аўтарскіх правоў
Папярэдняя артыкул Дзе можна набыць іголкі для ін'екцый HGH? Якія памеры HGH іголкі патрэбныя для ін'екцый?
Наступны артыкул Час ўвядзення HGH, рэкамендацыі дазавання генатропіна МЕ

пакінуць каментар

Каментары павінны быць зацверджаны да з'яўлення

* Абавязковыя для запаўнення палі